Polecamy

Lista wulgaryzmów  |  Pomoc dla SMF

Autor Wątek: Inspiracje modowe  (Przeczytany 3192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wania

• Użytkownik
  • *
Inspiracje modowe
« dnia: 16.07.2015, 14:10:59 »
Od jakiegoś czasu dosyć mocno interesuje mnie temat mody i najświeższych trendów, dlatego też chciałam was zapytać, gdzie najczęściej robicie ubraniowe zakupy i czym się zazwyczaj inspirujecie. W moim przypadku są to głównie strony popularnych sklepów z ciuchami, ale też niektóre polskie i zagraniczne blogi modowe. Gdzie jeszcze można szukać pomysłów na stylizacje?

Admintalk.pl

Inspiracje modowe
« dnia: 16.07.2015, 14:10:59 »

Offline patiko

• Użytkownik
  • *
Odp: Inspiracje modowe
« Odpowiedź #1 dnia: 16.07.2015, 14:28:14 »
Najczęściej szukam inspiracji na Domodi - jest to portal na którym znajdziesz różne ubrania, m. in. ramoneski damskie, które pochodzą ze sklepów internetowych współpracujących z tą stroną. Oprócz tego masz tam jeszcze różne stylizacje oraz informacje o najnowszych trendach.

Offline wania

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 12.08.2015, 14:22:50 »
A co sądzicie o modzie dziecięcej? Warto wydać na nią trochę więcej pieniędzy? Zalazłam kilka pięknych sukienek do chrztu w Balumi Ursynów i myślę, że to akurat uroczystość przy której warto się trochę bardziej postarać. A tak normalnie?

Offline patiko

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 20.08.2015, 09:11:00 »
Jeśli chodzi o sukienki do chrztu to faktycznie warto wydać na nie trochę więcej pieniędzy. Ale takie na co dzień lepiej kupować używane.

Offline chwilka

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 06.06.2016, 09:14:24 »
Też mi się tak wydaje. Dzieci bardzo szybko wyrastają z ubrań. Nie ma co przepłacać. A jeśli chodzi o inspiracje modowe, to gdzie szukacie tych dotyczących obuwia? Skąd wiecie, jakie są trendy? Ja najczęściej przeglądam internet. Ostatnio znalazłam modne repetto baleriny na bymotyl.com/glowna/93-repetto-baleriny.html i zastanawiam się nad ich zakupem. Na wiosnę i lato to najlepszy wybór. Co o nich myślicie? Podobają Wam się?

Offline wania

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 16.11.2016, 12:00:13 »
W sieci to rzeczywiście można znaleźć sporo ciekawych inspiracji modowych, a sklepów internetowych jest teraz tak wiele, że jest i w czym wybierać i szukać ciekawe kreacje. Ciekawą stroną, na którą można byłoby zajrzeć w poszukiwaniu chociażby sukni wizytowych jest strona ModBis. Panie o pełniejszych kształtach, ale nie tylko, z pewnością znajdą tam sporo modnych fasonów, wzorów i kolorów.

Offline XFiles

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 21.03.2017, 13:43:07 »
Ja się tam modą za bardzo nie przejmuję.

Admintalk.pl

« Odpowiedź #6 dnia: 21.03.2017, 13:43:07 »