Polecamy

Lista wulgaryzmów  |  Pomoc dla SMF

Autor Wątek: Oszczędzanie  (Przeczytany 12578 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline philek

• Użytkownik
  • *
Oszczędzanie
« dnia: 16.12.2013, 10:51:40 »
Przeglądam sobie właśnie takie zestawienie lokat i zastanawiam się na jaką wpłacić pieniądze / Czy posiadacie może pewne fundusze na lokatach? Opłaca się w to zainwestować kasę?
Czy może lepiej postawić na obligacje skarbowe?

Admintalk.pl

Oszczędzanie
« dnia: 16.12.2013, 10:51:40 »

Offline anna_k

• Użytkownik
  • *
    • Tworzenie stron
Odp: Oszczędzanie
« Odpowiedź #1 dnia: 08.01.2014, 19:43:40 »
Witaj, nie wiem czy oszczędzanie to dobra lokata kapitału. Lepiej w coś zainwestować. Nawet w prosty biznes np taki jak ten. Zawsze można dorobić a pieniądze na lokacie tracą swoją wartość. Inflacja przewyższa naliczane odsetki.
Dobry trener personalny pomoże w utracie wagi. Po treningu pomoże herbata orientalna, która ugasi pragnienie.

Offline patiko

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 10.04.2014, 16:21:43 »
Również uważam, że bardzo korzystne jest inwestowanie pieniędzy - oczywiście jeśli ma się o tym jakiekolwiek pojęcie, a nie jest się zwykłym laikiem.

Offline detoreg

• Użytkownik
  • *
    • schmuck design
« Odpowiedź #3 dnia: 17.04.2014, 17:05:55 »
Na pewno nie lokata!!!!!!!!! jeśli juz to obligacje, niemniej należy inwestować w coś rośnie i nie przynosi nigdy straty np: złoto.

Offline XFiles

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 21.05.2014, 08:50:19 »
Dlatego też należy wybrać się do banku lub poszukać odpowiednich informacji w internecie na temat lokat oraz kont oszczędnościowych.

Offline chwilka

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 30.11.2014, 19:06:16 »
Słuchajcie, chciałam ostatnio założyć sobie lokatę ale po przejrzeniu ofert się załamałam. To się kompletnie nie opłaca... Oni miesięcznie zgarniają sobie opłatę za prowadzenie - absurd. Skończyło się na tym, że wpłaciłam oszczędności na to bezpłatne konto bankowe. W sumie nie będzie z tego wielu profitów ale przynajmniej nie będzie ubywać środków. Cóż się dzieje z tymi bankami?

Offline patiko

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 06.02.2015, 19:03:21 »
To fakt, lokaty już od jakiegoś czasu są kompletnie nieopłacalne. Możesz także przemyśleć opcję zainwestowania pieniędzy w obligacje korporacyjne - trochę większe ryzyko, ale dużo większy zysk.

Offline wania

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 01.07.2015, 10:09:14 »
Ciekawe możliwości daje nam też na pewno private equity z bestcapital.pl. Jest to inwestowanie w start-upy, czyli nowo powstałe biznesy i zarabianie na ich wzrastającej wartości.

Offline chwilka

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 02.07.2015, 11:17:05 »
To prawda. Wiele osób korzysta z tego typu inwestycji.

Offline patiko

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 23.07.2015, 08:19:59 »
Tylko czy inwestowanie w start-upy nie jest obciążone dużym ryzykiem? Zdecydowanie bardziej jestem przekonana do papierów dłużnych. Warto sprawdzić jak kupić obligacje korporacyjne, ponieważ jest to bezpieczniejsza, a jednocześnie dająca spore zyski inwestycja.

Admintalk.pl

« Odpowiedź #9 dnia: 23.07.2015, 08:19:59 »