Polecamy

Lista wulgaryzmów  |  Pomoc dla SMF

Autor Wątek: Prezent dla brata  (Przeczytany 13458 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline patiko

• Użytkownik
  • *
Odp: Prezent dla brata
« Odpowiedź #30 dnia: 22.10.2014, 17:27:11 »
Pomijając fakt, że jedna kobieta potrafi wyczuć co inna potrzebuje, to jeszcze ogólnie łatwiej jest płci pięknej coś wybrać: książka, biżuteria, dodatki, jakieś elementy dekoracyjne. A faceci takich 'popierdółek' nie lubią, natomiast wolą konkrety. I teraz zakup coś takiemu ;).

Admintalk.pl

« Odpowiedź #30 dnia: 22.10.2014, 17:27:11 »

Offline chwilka

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: 31.10.2014, 15:16:50 »
Czy ja wiem, czy tak trudno znaleźć coś dla mężczyzny? Owszem z bratem mam problemy, choć zwykle udaje mi się coś wymyślić. Prezent dla ukochanego nie jest dla mnie tak trudny w znalezieniu. Zawsze kupuję mu coś do ubrania. Niedawno będąc w top secret kupiłam mu zupełnie bez okazji aż trzy koszule, bo były w śmiesznej cenie. Zaś sobie kupiłam sukienkę. Jeśli nie kupuję nic z odzieży to stawiam na perfumy, płyty, filmy na dvd i książki. Czasem bilet na jakiś mecz lub koncert.

Offline patiko

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: 17.11.2014, 10:10:17 »
Przyznam, że też w sobotę kupiłam bratu oraz chłopakowi bez okazyjnie koszulki. Ale jak przyjdzie do wyboru prezentu to czasami mam niezłą zagwozdkę.

Offline chwilka

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: 21.11.2014, 11:23:03 »
Wkrótce święta. Planujecie już prezenty? Robicie listę? Czy może idziecie "na żywioł"?

Offline wania

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: 21.11.2014, 13:18:55 »
Ja zazwyczaj idę na żywioł i prezenty kupuję tuż przed świętami, ale obmyślam sobie wcześniej, co mogłoby się komu spodobać i przeglądam różne propozycje w sieci. Mojemu bratu na pewno kupię coś do pomysłowego salonu na Homebooku, bo wiem, że ostatnio chciał trochę zmienić jego aranżację. Mamie jak zwykle biżuterię, tacie jakieś akcesoria sportowe, a babci dobry słodki likier :)

Offline patiko

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: 26.11.2014, 09:01:04 »
Wkrótce święta. Planujecie już prezenty? Robicie listę? Czy może idziecie "na żywioł"?

Pewnie będę chodzić po sklepach i dopiero wtedy szukać inspiracji. W tym roku nie mam żadnego pomysłu na bardziej konkretne prezenty niestety.

Offline chwilka

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: 26.11.2014, 22:08:24 »

Pewnie będę chodzić po sklepach i dopiero wtedy szukać inspiracji. W tym roku nie mam żadnego pomysłu na bardziej konkretne prezenty niestety.
Ja też już sama nie wiem na co postawić w tym roku. Zwykle dawałam właśnie odzież. Może pora na książki albo kosmetyki? A może macie jakieś oryginalne pomysły?

Offline wania

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #37 dnia: 28.11.2014, 14:33:16 »
Oryginalnych pomysłów niestety nie mam. Też zwykle stawiam na odzież, biżuterię, książki, kosmetyki albo słodkości.

Offline chwilka

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #38 dnia: 28.06.2016, 19:11:34 »
Ja tak samo. Kupuję mu to, czego w danej chwili potrzebuje.

Offline wania

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: 27.01.2017, 06:43:17 »
Wszystko też może zależeć od wieku, a także upodobań! Dla dzieci na przykład zawsze łatwiej można coś znaleźć, niż dla dorosłych, bo kupno zabawki zawsze się sprawdza. Można byłoby więc takiemu chłopcu kipić pociągi http://www.urwis.pl/pojazdy/pociagi. Z pewnością podobny prezent przyjąłby się bardzo dobrze, ale wszystko też zależy od wieku choć z drugiej strony kolejki to dobra zabawa dla małych i tych większych.

Offline XFiles

• Użytkownik
  • *
« Odpowiedź #40 dnia: 16.08.2017, 09:59:31 »
Nie liczy się prezent, tylko intencja. Podobno.
W praktyce to wiadomo, że jednak staramy się wybrać coś fajnego :)
Dobrze, że istnieją takie prezentowe "pewniaki", jak na przykład zegarek (może być np. taki http://allani.pl/zdjecie/komono-winston-royale-zegarek-black/7226719) - tego rodzaju podarunek praktycznie zawsze jest dobrze widziany.
« Ostatnia zmiana: 21.08.2017, 10:36:11 wysłana przez XFiles »

Admintalk.pl

« Odpowiedź #40 dnia: 16.08.2017, 09:59:31 »